Święto Baci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Motylki i Pszczółki zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Aby podziękować  za miłość, troskę i poświęcenie, dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Potem wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki-  laurki z pięknymi życzeniami. Następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków wskazywały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków  tak, jak w tym dniu.