Festyn Przedszkolaka / Uroczyste otwarcie placu zabaw

Dzień 31 maja 2019 r. zapisał się w kalendarzu naszego Zespołu Szkolno- Przedszkolnego wyjątkową uroczystością, Festynem Przedszkolaka połączonym z Dniem Dziecka i uroczystym, długo wyczekiwanym otwarciem placu zabaw.

Pogoda dopisała a radość na twarzach maluchów była bezcenna. Dlatego w tym miejscu należy podziękować wszystkim zaangażowanym w całe przedsięwzięcie. Zacznijmy jednak od tego, co zapoczątkowało nasz nowy i upragniony „raj maluchów” tj. obietnicy wybudowania placu zabaw, którą przy wsparciu poprzedniego burmistrza pana Grzegorza Wawryki, konsekwentnie wypełniał pan Dyrektor Tomasz Wietecha. Panie Dyrektorze – DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy Burmistrzowi Brzeska panu Tomaszowi Latocha za zaangażowanie w realizację tej inwestycji i uroczyste otwarcie placu, pani Agnieszce Sali- Przewodniczącej Rady Rodziców za jej ogromne zaangażowanie na rzecz przedszkolaków i wsparcie finansowe, panu Bartłomiejowi Turlejowi- Przewodniczącemu Komisji Oświaty RM w Brzesku za wspaniały prezent dla maluchów. Dziękujemy wyjątkowym gościom którzy zaszczycili nas swoją obecnością: panu Józefowi Cierniakowi- Dyrektorowi WEKS, panu Jarosławowi Sorysowi- Sołtysowi Jadownik, ks. Norbertowi Sadko, pani Bożenie Wojtoń- Dyrektorowi Publicznego Przedszkola nr 1 w Jadownikach, która zawsze wspiera nas dobrym słowem i życzliwością oraz towarzyszącym jej nauczycielkom i przedszkolakom. Dziękujemy, że mimo natłoku obowiązków zechcieli państwo dzielić z nami tę radość. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi Publicznego Przedszkola nr 2, którzy przygotowali uroczystość i czuwali nad bezpieczeństwem dzieci- jesteście nieocenieni. A nade wszystko dziękujemy Wam – KOCHANI RODZICE, za czas poświęcony, zaangażowanie w przygotowania i przebieg festynu, za dzielenie się swoimi zdolnościami i sercem. Z Wami możemy wszystko!!!